Wij zoeken testers. Binnenkort introduceren wij een nieuwe dienst ‘Maak je eigen pensioenplan’ en hierbij hebben wij jouw hulp nodig. We willen graag een pilot draaien om onze nieuwe pensioen rekentool te testen. Hiervoor zijn wij op zoek naar enthousiaste deelnemers. Tijdelijk kun je gebruik maken van onze rekentool waarmee jij je eigen pensioenplan en verschillende berekeningen kunt maken. Een unieke kans!
Ben jij voornemend om met pensioen te gaan in 2025, 2026 of 2027, dan ben jij degene die wij zoeken.
We zoeken 10 enthousiaste personen die onze nieuwe rekentool willen testen! Je hebt alleen een computer nodig en financiële kennis is echt geen must, de tool is namelijk eenvoudig in gebruik. Meld je aan en doe mee aan deze interessante testfase!
Hoe het werkt?
Via onderstaand formulier meld je aan en dan nemen wij contact met jou op. We nemen eerst een paar korte vragen met je door. Daarna ontvang je per mail de instructies met de rekentool en kun je zelf aan de slag.
We hebben slechts één voorwaarde. Je ervaringen met ons delen, zodat wij onze dienstverlening en producten kunnen verbeteren. Jouw feedback is van grote waarde voor ons.
Wanneer we worden overdonderd door het aantal aanmeldingen, dan wordt je op de wachtlijst geplaatst en zullen we op basis van ‘wie het eerst komt, het eerst maalt’ gaan selecteren.
Meld je snel aan en help ons, terwijl jij zelf meer inzicht krijgt in je pensioen!
Aanmeldformulier: maak je eigen pensioenplan