Dagelijks zijn wij bezig om werknemers/zzp’ers te adviseren en te begeleiden om met pensioen te gaan. Dus niet, ‘bijna met pensioen’, maar echt met pensioen. De beste keuzes voor aankoop en invulling van het pensioen, en dat vaak vanuit bredere financiële planning.
Het leuke is dat daar altijd ‘een meest beste’ oplossing bij zit. En dat we mensen blij maken, omdat ze echt met pensioen gaan. Wij hebben inmiddels veel ervaring om mensen daarin te adviseren en tips en tricks te geven over hoe je ook ‘echt met pensioen gaat en bent’.
En dat eigenlijk altijd in persoonlijke gesprekken, samen met de partner, dat vinden ze het fijnst.
Van elkaar leren is dus van groot belang. Daarom wil Omroep Max een documentaire maken over ‘De Toekomst is Grijs’. Terecht, want er gaan de komende jaren heel veel mensen met pensioen. Velen zullen nog parttime blijven doorwerken, anderen niet, zeker niet de eerste jaren.
Graag wil Omroep Max dan ook in contact komen met mensen die op korte termijn met pensioen gaan!
Gaat u dus bijna met pensioen?
Voor de nieuwe documentaire serie ‘De Toekomst is Grijs’ van Omroep Max (uitzending vanaf eind november 2025) over de vergrijzing zijn we op zoek naar mensen die voor 15 oktober a.s. met pensioen gaan. We willen u graag spreken over hoe u aankijkt tegen het pensioen, hoe heeft u zich voorbereid en hoe gaat u om met uw vrije tijd? Het gaat om het inwinnen van informatie voor research en niet meteen om mee te doen met de uitzending.
U kunt mailen of bellen naar: Mariska van der Klis: mariska.van.der.klis@omroepmax.nl of 06-12434199

Theo Gommer is goed in het analyseren van pensioenvraagstukken en maakt daarbij de vertaling naar pragmatische oplossingen. Hierbij maakt hij gebruik van diepgaande kennis van alle aspecten van pensioen: sociale zekerheid, fiscaal, civiel, actuarieel en verzekeringstechnisch. Theo is in staat om de vaak lastige pensioenmaterie op een begrijpelijke wijze te communiceren.
Hij is begonnen als pur sang pensioenspecialist en inmiddels daarnaast financieel recht specialist. En natuurlijk heeft hij ook zijn eigen ervaring(en) als ondernemer!
Theo Gommer is managing partner van &Gommer Pensions Group en Gommer Advocaten.